ARCHIVNÍ MATERIÁLY PŘI VÝVOJI TĚCHTO STRÁNEK
ČLÁNKY - ZPĚVNÍKY - KRONIKY KAPEL - TISKOVÉ ZPRÁVY
ČL.09 - Nový country bar - " Zlatá labuť ""


Podnik je celý obložen břidlicí
     V pátek 12.2.2000 zahájil svoji činnost Country bar "Zlatá labuť", který vybudoval p.Zdeněk Žižka z Chomutova, se svými dnešními spolupracovníky, asi za tři měsíce. Všechny práce si zaměstnanci prováděli sami, což je znát na architektuře podniku a kvalitě odvedené práce. Country bar nepatří k největším, ale snad právě proto je velice útulný a zároveň stylový.
     Majitel baru pojal slavnostní den ve velkém stylu. Celý program pro něj organizovala Chomutovská agentura MESITIS paní Lenky Kindelmannové, která osobně premiéru řídila. V průběhu večera vystoupila taneční skupina COLALOCA z Jirkova, která předvedla klasické country tance Zuzana a Virginia Reell. Trochu moderního a nevšedního projevu přinesla i taneční skupina MAGIC-DANCE z Klášterce nad Ohří, která bravurně předvedla elektric boogie, brack dance a další čísla. MAGIC DANCE na malém pódiu na strip a goo tance Vrcholem programu byl striptýz slečny Lenky, který se určitě líbil všem hostům, hlavně pánům.

 

 

     Country bar má otevřeno Po-St od 18.00 do 24.00 a Pa-So od 19.00-03.00. O víkendu jsou do programu zařazovány country tance, goo tance a striptýz. Do budoucnosti se počítá také se souběžnou taneční zábavou ve vedlejší restauraci, která přes den slouží jako motorest. Zde budou pořádány country bály s živou muzikou, nejenom pro mladé. K dispozici je také občerstvení a kvalitní minutková kuchyně. Sympatické na celém projektu je, že majitel zatím nepočítá s vybíráním vstupného.
     Na závěr mohu říci, že podnik na mě udělal velmi dobrý dojem. K otevření v Žatci se připravují kluby stejného hudebního žánru (o aktuálních informacích vás budu informovat), proto doufejme že vznikne i u nás ve městě tolik potřebná konkurence. Snad jsou za námi doby, kdy jsme cestovali za country muzikou do Postoloprt a Chomutova.

 

 

Taneční skupina COLALOCA K dispozici je i nevšední bar