ARCHIVNÍ MATERIÁLY PŘI VÝVOJI TĚCHTO STRÁNEK
ČLÁNKY - ZPĚVNÍKY - KRONIKY KAPEL - TISKOVÉ ZPRÁVY
ČL.018 - Country saloon Tulipán otevřen


Venca dirigent

      Country saloon v restauraci Tulipán v Žatci byl v pátek 21.4.2000 slavnostně otevřen. Jako první vystoupila skupina SEŠLOST ze Žatce, která ve vedlejší pivnici vystupuje pravidelně jednou za čtrnáct dní. Majitel připravil opravdu stylové a moc hezké prostředí. Celý saloon je obložen dřevem, v místnosti je postaven dřevěný srub do tvaru L, kde mimo jiné sedí i kapela. Ve stejném stylu je postaven i bar. Příjemné je, že si v této části srubu přijdou na své i nekuřáci, které neobtěžuje kouř z cigaret. V levé části restaurace je ohromné akvárium, takže rybáři příště " pruty sebou…"

 

 

Plakát pro první skupinu

      Skupina začala hrát asi ve 20,00 hodin. Ze začátku byla pod palbou fotoaparátů a kamer místního tisku a televize, proto jsem zaznamenal i menší nesmělost v projevu. Po několika písních vše odeznělo a propukla opravdu dobrá zábava. Skupinu jako vždy hnali vpřed Pavel Trachta a Petr Fencl. Na kytaru dále hráli Luboš Pešina a Franta Petržilka. Jako host vystoupil už klasicky oděn Venca Malát, kterého si už nelze odmyslit bez jeho koltu a klobouku. V průběhu večera se střídali dva kontrabasisté Standa Vobr a Franta Roubal. Dále se přidalo i několik dalších muzikantů, kteří si nemohli nechat ujít tuto příležitost. Jako vždy měla skupina za sebou silnou podporu děvčat s rytmikou.

 

 

 

 

 

Basák Standa v akci

      Country večery na Tulipánu se budou zatím opakovat každý pátek. Jako další je na řadě skupina Lochness a nasmlouvaná je i skupina Průvan. Prostředí této restaurace, pivo a další občerstvení je opravdu na dobré úrovni a každému vyznavači country ho vřele doporučuji. Připravuje se i teplá kuchyně a další překvapení, které zatím nebudu prozrazovat…

 

 

 

 

 

Majitel podniku Na koho tak hledíme?