ARCHIVNÍ MATERIÁLY PŘI VÝVOJI TĚCHTO STRÁNEK
ČLÁNKY - ZPĚVNÍKY - KRONIKY KAPEL - TISKOVÉ ZPRÁVY
Čl.29 - Humor zavládl na koncertě Nezmarů


Nezmaři

 

     Jak Nezmaři dokázali, nejsou jenom dobrými muzikanty, ale také výbornými baviči. Například, píseň " Temelín ", kterou zaspíval Pavel Drengubák uvedl slovy : " Průměrné publikum rozezná kvalitu mého zpěvu a dlouho po skončení písně aplauduje…". Na což kapelník Pavel Zajíc vtipně poznamenal : " Nerad musím přiznat, publikum opravdu reaguje bouřlivě. Nebývají to jen výkřiky nevole, spíš naopak…".
     Na desce je 15 písní, které jsou všechny plně z dílny členů skupiny, mimo některých textů, které napsal Míša Rohrich ze skupiny COP. Deska byla nahrána ve studiu AV SERVIS a produkovala ji domovská agentura JI-HO MUSIC. Hudební režii měl na starosti Tonda Hlaváč.

 

Šárka Benetková

 

 

Zpěvačka Šárka Benetková si v Žatci zaspívala píseň z nového CD " Léto " za vlastního doprovodu piána. I Pavlína Jíšová ukázala, že ve studiu ji nemusel na kytaru nikdo zastupovat. Deska má hezký přebal na kterém jsou texty písní s akordy a nahrána je zde i multimediální část na které jsou fotky, texty a video. Jak vtipně kytarista Pavel Zajíc doplnil : " Zpěvník si můžete také vytisknout sami v ceně desky, to proto, že máme hluboko zakořeněné sociální cítění ".

 

 

Nezmaři v Žatci
     Na závěr ještě o názvu osmé desky, jak ji v Žatci představila skupina Nezmaři : " Tato deska se jmenuje : Přej a bude ti přáno a pro další pokračování je připraven název : Dej a bude ti dáno". To proto, že při velké reklamní kampaňi, se bude název desky hezky vyjímat na přední straně trička, krásně urostlé dívky. Kapelník hned přisadil : " Pro třetí desku jsem přemýšlel o názvu : Vem a bude ti vemeno". Snad ani nedomyslet jak by zapůsobyl tento slogan…

Po autorizaci skupinou, si můžete přečíst rozsáhlý rozhovor na naší stránce.

 

 

Autogram