ARCHIVNÍ MATERIÁLY PŘI VÝVOJI TĚCHTO STRÁNEK
ČLÁNKY - ZPĚVNÍKY - KRONIKY KAPEL - TISKOVÉ ZPRÁVY
Kytarista Kamelotu havaroval


07.07.2004

Skupina Kamelot má opět smůlu, po úmrtí výborného zpěváka Radka Michala „Bůčka“, který strávil v kapele řadu let. Jeho místo obsadil výborný kytarista a zpěvák Viktor Porkristl (dříve působil v kapele Michala Tučného). Viktor bohužel havaroval a leží v těžkém stavu v nemocnici. Všichni držte palce...


Viktor havaroval nedaleko Hluboké nad Vltavou na cestě z Porty v Jihlavě. Sjel z cesty a naboural se svým Jeepem do mohutného dubu. V automobilu zemřeli dva spolujezdci. Jedním z nich byl „Lampa“ žijící v Kanadě, s kterým sk. Kamelot natočila CD. Přináším oficiální vyjádření manažera skupiny z diskuze probíhající na webu skupiny.

Vikror
Richard-KAMELOT
7.7.2004 10:07

Ahoj kamarádi! S velkou lítostí musím potvrdit nepříjemnou zprávu, že v sobotu v ranních hodinách těžce havaroval Viki a jeho dva spolujezdci, kteří nehodu nepřežili. Viktorův stav je již stabilizovaný, ale je stále udržovaný v umělém spánku. Více se nemohu k této události vyjadřovat, počkejme až na oficiální vyjádření z kompetentních míst. V každém případě má od celé kapely maximální podporu a držíme mu palce. Prosím, zamezte šíření nepravdivých nebo zkreslených informací, ubližujete Vikimu i jeho nejbližším.

Díky moc. Richard