logolink
ARCHIVNÍ MATERIÁLY PŘI VÝVOJI TĚCHTO STRÁNEK
ČLÁNKY - ZPĚVNÍKY - KRONIKY KAPEL - TISKOVÉ ZPRÁVY

tlačítko zpět
chmel

Nenechme zapadnout staré LP


06.09.2006


Gramofonová deska Chtěl bych oslovit všechny příznivce folk-country. Vlastní li někdo zbytečné a dnes už nepoužívané dlouhohrající černé desky (LP)

Vlastní li někdo zbytečné a dnes už nepoužívané dlouhohrající černé desky (LP) rád je od něj za symbolickou cenu odkoupím. Nebudu se zlobit za jejich darování. Za to mohu dotyčnému vybrané LP ( pouze folk-country ) převést do digitální podoby na CD. Při převodu používám nejmodernější Click-pop Eliminátory, které odstraní praskáni desek. (Samozřejmě záleží na míře poškození desky). Rád bych některé desky po domluvě s majiteli alespoň nafotil pro vytváření webových diskografií.

Dále scháním veškeré archivní nahrávky na kazetách či kotoučích k zapůjčení a také převodu na CD. ( Nahrávky z Porty, Dostavníku, Žatecké dvorany... ).

Proberte své sklepy a půdy než tyto staré média vaši děti vyhodí do popelnice. V žádném případě mi nejde o cenné exempláře ( porcelánové desky... ) nebo jiné starožitnosti. Nakonec folk a country vychází někdy od roku 1969. V případě zájmu o hudbu, kterou už nejste technicky schopni poslouchat a máte na ni krásné vzpomínky, nezahazujte - máte možnost ji dále používat na CD.

Kontaktujte mě na mail frankie@zateckecountry.cz