SESTAVA SKUPINY    -     HISTORIE SKUPINY    -     VŠEHOCHUŤ    -     TECHNICKÉ POŽADAVKY    -     FOTOGALERIE    -    

SESTAVA SKUPINY


Pavel Trachta
Kytara, mandolína a zpěv
(Hrával: Mohykáni)
Sešlost - parta v akci
Petr Fencl
Kytara a zpěv

Franta Petržilka
Kytara a zpěv

Luboš Pešina
Kytara, banjo a zpěv

Standa Vobr
Kontrabas a zpěv
(Hraje: Verumka Kadaň, Loutna česká)

Franta Roubal
Kontrabas a zpěv
(Hrával: Paklíč, Průvan, Lochness)

O této partě muzikantů píši velice rád hlavně proto, že jsou dobří kamarádi. Setkávají se jednou za čtrnáct dní v restauraci " TULIPÁN ". Tam pro plný sál hrají do pozdních nočních hodin. Sestava se přizpůsobuje momentálním časovým možnostem muzikantů, ne vždy je úplná. Například Standa, je velice žádaný jazzový a folkový basák, proto často vystupuje i v jiných kapelách po celém kraji. Při hře se proto hravě uplatní dva kontrabasisté. Sešlost hraje hlavně pro potěšení, a to je na jejich muzice znát.

Určitě jste si všimli, že Sešlost nenazývám hudební skupinou v pravém slova smyslu. Sešlostí jsou hlavně proto, že k ní neodmyslitelně patří i další kamarádi(-ky). Hanka Jarolímková, Marcela Králová a Eva Pěšinová.Ty se pravidelně účastní na " zpívánkách " a doprovází rytmikou a zpěvem. Celá Sešlost, je vlastně správná parta kamarádů, kteří se spolu baví, jezdí na vodu a na hory.

Animovaná fotografie ( foto v pohybu )
Autor: Martin Šulc
Načítání fotografie trvá déle - mějte proto trochu strpení.

Sešlost v akci

 

HISTORIE SKUPINY


Sešlost, se dala dohromady někdy kolem roku 1993. Z počátku, se začali scházet v restauraci " MAGIC " a tam pořádali pravidelné zpívánky. Poslední roky se parta schází v restauraci " TULIPÁN ", kde jednou za čtrnáct dní vystupují.

Zpívánky Zpívánky

 

 

 

 

 

 

 

VŠEHOCHUŤ

Songs for Blanka

Blanka na Tulipánu
Dne 7.1.2000 se konaly historicky první " Zpívánky " v tomto novém tisíciletí. Akce proběhla opět v restauraci Tulipán v Žatci, zatím v pivnici napravo. Už brzy se chystá v této restauraci k otevření nový country club ( naproti schodišti ). Z otevírání přineseme reportáž. Shodou okolností se zpívánky konaly na počest návštěvy kamarádky Blanky / sestra Hanky Jarolímkové /. Už v osm večer ta správná nálada, prostředí za které by se nemuselo stydět žádné indiánské doupě. Dým a vůně osvěžujícího moku se linula po celém sále. Zábava se řádně rozjela a já vám přináším pár fotografií, které připomenou tento vyjimečný večer.

Sešlost v akci

 

 

 

 

 

 

 

 

TECHNICKÉ POŽADAVKY

Sešlost není skupina, která vystupuje na objednání pořadatelů. Schází se hlavně pro pobavení své a každého kdo má rád hezkou trampskou a country muziku. Hraje bez náročného ozvučování, výhradně akusticky.

 

FOTOGALERIE

 


© Ing.František Roubal - frankie´s pages
Všechna práva vyhrazena, použití možné při zachování autorské poznámky.
Optimalizováno pro : IE6 1024x768